A Makay Kiberbiztonsági Kft-ről
Magyar kiberbiztonsági cég, hacker cég, penteszt szolgáltatás
A Makay Kiberbiztonsági Kft. elsődleges célja, hogy fejlett technológiákat és szolgáltatásokat biztosítson kis- és középvállalkozások, nagyvállalatok, valamint magánszemélyek számára.
Célunk, hogy ügyfeleink a legmodernebb megoldásokkal és eljárásokkal készüljenek fel a támadások ellen – legyen szó online szolgáltatások, weboldalak, ipari vezérlőrendszerek vagy hálózati infrastruktúrák védelméről. Tanácsadást, sérülékenységi vizsgálatokat, offenzív teszteket és védelmi termékeket szolgáltatunk a kiberbiztonság minden területére.
A felkészülés mellett ügyfeleink utólagos kárenyhítési feladatokban is számíthatnak a segítségünkre, minden problémát megoldandó kihívásnak tekintünk – zsarolóvírusok, webes és hálózati kibertámadások, lehallgatás, kompromittált felhasználói fiókok, nulladik napi támadások és minden egyéb veszélyforrás ellen.
Makay József
(ügyvezető, kiberbiztonsági szakértő)
Makay József 2007-ben kezdte informatikai pályafutását, amikor elindította az Androbit technológiai magazin, ami rövid időn belül Magyarország egyik legolvasottabb tech-médiumává nőtte ki magát. A magazin főszerkesztői pozíciója mellett a Nokia kutatás és fejlesztés részlegéhez is csatlakozott, ahonnan több évnyi fejlesztést és üzemeltetést követően a Black Cell Kft.-hez igazolt át. Itt már kizárólag a kiberbiztonsággal foglalkozott és szerzett gyakorlati tapasztalatokat auditori szerepben.
Certified Ethical Hacker (CEH) minősítésével jelenleg a saját kiberbiztonsági vállalkozását, a Makay Kiberbiztonsági Kft-t vezeti, ezzel párhuzamosan pedig a Hunguard Kft. sérülékenységvizsgálati projektjeit koordinálja, amivel a bank-, a közmű- és a szolgáltatói szektor szereplőinek kiberbiztonsági auditjaiban vesz részt.
Makay Ágnes Krisztina
(no-tech hacker, értékesítési vezető)
2017 októberétől az projektmenedzseri feladatokat Makay Ágnes Krisztina látja el, aki a korábbi irodavezetői tapasztalataira építkezve egy jóval magasabb szintre emelte a kiberbiztonsági vállalkozás koordinációs feladatainak elvégzését.
Ágnes ezzel párhuzamusan a biztonságtudatossági audit szolgáltatásunk social engineering és no‑tech hacking támadási stratégiáinak kutatásáért és kidolgozásáért is felelős, mely területen egyszerre gondolkozik kibertámadóként és védelmi szakemberként.
Gál Ferenc
(rendszerintegrátor és -üzemeltető)
Több mint 8 éve foglalkozik informatikai rendszerek beüzemelésével és üzemeltetésével elsősorban a KKV-szektorban. Főbb feladatai közé tartozik, informatikai és biztonsági rendszerek tervezése, integrálása, szakmai támogatás nyújtása, továbbá a megvalósítási projektekben való részvétel.
Munkáját a legmagasabb biztonsági követelmények szerint végzi, aminek megfelelőségét kibertámadói szemmel is igyekszik megerősíteni.
Dr. Banda Lívia
(ügyvéd, jogi képviselő)
A Makay Kiberbiztonsági Kft. jogi képviseletét Dr. Banda Lívia ügyvédnő látja el, akinek köszönhetően ügyfeleinkkel olyan szerződéseket köthetünk, amik mindkét fél igényeit maximálisan lefedik és védik.
Jogászi tevékenységét 2014-ben kezdte meg ügyvédjelöltként, majd 2018-ban ügyvédként saját irodát nyitott. A jog számos szakterülete közül elsősorban gazdasági társaságokat érintő jogterülettel, büntetőjoggal, valamint ingatlanjoggal foglalkozik.
Nagy Barnabás
(értékesítés, ügyfélkapcsolat)
A Makay Kiberbiztonsági Kft. professzionális és nagyvállalati ügyfélkommunikációját Nagy Barnabás biztosítja, aki 20 éves informatikai háttérrel elsősorban a kiberbiztonság iránt érdeklődik, azon belül is kiemelten foglalkozik az adattárolással és az adatmentési technológiákkal.
A Metropolitan Egyetem Master of Business Administration képzése után érdeklődése az emberi gondolkodásra, agyra és idegrendszerre is kiterjedt, kutatja az emberi és a mesterséges intelligencia közötti különbségeket és hasonlóságokat, valamint az Integrál Akadémián Integrál pszichológiát tanul.
Ványi Rajmond
(kiberbiztonsági szakértő, etikus hacker)
Ványi Rajmond több mint 8 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik az informatikai biztonság területén. Számos sérülékenységvizsgálatban, behatolási tesztben és IT biztonsági ellenőrzésben vett részt, főként a pénzügyi szektorban. Professzionális tapasztalattal rendelkezik az információs rendszerek és az üzleti folyamatok auditálásában, valamint az információs rendszerek ellenőrzésében.
Tapasztalatait az EY és a Deloitte Big four tanácsadó cégeknél szerezte, továbbá rendelkezik az OSCP (Offensive Security Certified Professional), OSWP (Offensive Security Wireless Professional), valamint CEH (Certified Ethical Hacker) minősítésekkel is.
Tóth Róbert
(informatikai szakfordító)
A Szegedi Tudományegyetem angoltanári szakán végzett és Cambridge English: Proficiency C2-es szintű nyelvvizsgával is rendelkező Tóth Róbert felel a Makay Kiberbiztonsági Kft. írásos anyagainak professzionális, anyanyelvi szintű angol fordításaiért.
Nyelvtudását, kooperációra való nyitottságát és a technológiai világ iránti érdeklődését kombinálva gyorsan és precízen segíti vállalkozásunkat abban, hogy az ügyfeleink számára biztosított anyagaink minősége a legkisebb mértékben se maradjon alul egy nagy amerikai vállalat által kiadott dokumentumok nyelvi minőségével szemben.
Elérhetőségek
Cégnév: Makay Kiberbiztonsági Kft.
Adószám: 26723598-2-41
EU adószám: HU26723598
Cégjegyzékszám: 01-09-414354
Európai Egyedi Azonosító: HUOCCSZ.01-09-414354
Munkavégzés: Budapest / Magyarország
Székhely: 1027 Budapest, Bem József utca 9. Fsz. 10. ajtó
Bankszámla: 11712004-22465957
IBAN: HU15117120042246595700000000 (SWIFT: OTPVHUHB)
Telefonszám: +36-30-391-3669
E-mail: info@makay.net